Mobilmet 766 Zobrazit větší

Mobilmet 766

Nový produkt

Řada Mobilmet® 760 představuje mimořádně kvalitní řezné oleje. Oleje neobsahují chlór a jsou určené pro náročné operace třískového obrábění především obtížně obrobitelných ocelí.

Více informací

Na dotaz

3 340 Kč s DPH

2 760 Kč bez DPH

Více informací

Řada Mobilmet® 760 představuje mimořádně kvalitní řezné oleje. Oleje neobsahují chlór a jsou určené pro náročné operace třískového obrábění především obtížně obrobitelných ocelí. Tyto oleje způsobují korozi na mědi a jejich slitinách. Ve srovnání s ostatními špičkovými řeznými oleji splňují oleje řady Mobilmet 760 nejvyšší nároky na povrchovou úpravu, delší životnost obráběcího nástroje a omezení tvorby nárůstku na ostří nože při odběru třísky. Jejich světlá barva umožňuje po celou dobu nezkresleně sledovat pracovní plochu a dosahovat přesnějších tolerancí. Oleje jsou koncipovány tak, aby zabraňovaly tvorbě olejové mlhy v blízkosti obráběcího stroje, což přispívá k bezpečnějšímu a příjemnějšímu pracovnímu prostředí.

Díky komplexnímu přístupu k vývoji umožňujícímu použití olejů na moderních obráběcích zařízeních a díky četným zákaznickým referencím se výrobky řady Mobilmet 760 stávají oblíbenou volbou mnoha strojírenských provozů. Pro svou inovaci a mimořádnou kvalitu si řezné kapaliny značky Mobilmet za léta používání získaly zaslouženou oblibu. Řada Mobilmet 760 představuje významné členy této skupiny produktů. Tato koncepce složení produktů vykazuje skvělou výkonnost v celé řadě aplikací a současně, díky nepřítomnosti chlóru, je výhodná i z hlediska ekologie a likvidace.

Použití

Výrobky řady Mobilmet 760 jsou doporučovány pro náročné třískové obrábění normálně i obtížně obrobitelných ocelí. Mobilmet 762 je zvlášť vhodný pro vrtání, vrtání hlubokých děr (o průměru do 20mm), řezání, závitů a vnitřních závitů, upichování a soustružení malých obrobků, Mobilmet 763 je doporučován pro vrtání hlubokých děr (o průměru nad 20mm), vrtání, řezání závitů a vnitřních závitů, frézování, obrážení ozubených kol, protahování, upichování a soustružení. Mobilmet 766 je používán pro řezání vnitřních závitů a závitů, frézování, ševingování a obrážení ozubených kol, protahování, hoblování, upichování a soustružení.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Mobilmet 766

Mobilmet 766

Řada Mobilmet® 760 představuje mimořádně kvalitní řezné oleje. Oleje neobsahují chlór a jsou určené pro náročné operace třískového obrábění především obtížně obrobitelných ocelí.

Ke stažení