O nás

JIŽ VÍCE NEŽ 5 LET NA TRHU!

Naše malá a poctivá společnost

Jde nám o spokojené a vracející se zákazníky, kteří požadují maximum a my jim ho poskytujeme - MOBIL. Proto u nás nikdy nenajdete dumpingové ceny, ani pochybnou kvalitu zboží. Jsme malá a mladá společnost, která se snaží být nejlepším specializovaným prodejcem kompletního sortimentu společnosti EXXON - maziv MOBIL.

- Špičkové produkty - pouze certifikovaní dodavatelé!
- Špičkový zákaznický servis
- Garance vrácení peněz

Náš tým

Náše práce nás baví, prodáváme to nejlepší na trhu.
Jelikož je nám naše práce koníčkem, je snadné se ji věnovat na maximum.

Naše prodejna - výdejní místo

Výdejní místo: D8 - Park Logistik a.s., Zagorolská 163, 277 51 - Nelahozeves - výdej po telefonické dohodě.

SkladSklad II

Za náš tým Pavel Křivánek

Napsali nám

“U Olemo jsem si zakoupil olej pro své vozidlo OPEL ASTRA, využil jsem konfigurátor pro výběr oleje na jejich stránkách a pak již jen objednal. Olej jsem si ještě ten samý večer jel vyzvednout - v NEDĚLI!! Jiří z Uhřínevse”