O nás

JIŽ VÍCE NEŽ ROK NA TRHU!

Naše malá a poctivá společnost

Jde nám o spokojené a vracející se zákazníky, kteří požadují maximum a my jim ho poskytujeme - MOBIL. Proto u nás nikdy nenajdete dumpingové ceny, ani pochybnou kvalitu zboží. Jsme malá a mladá společnost, která se snaží být nejlepším specializovaným prodejcem kompletního sortimentu společnosti EXXON - maziv MOBIL.

- Špičkové produkty - pouze certifikovaní dodavatelé!
- Špičkový zákaznický servis
- Garance vrácení peněz

Náš tým

Náše práce nás baví, prodáváme to nejlepší na trhu.
Jelikož je nám naše práce koníčkem, je snadné se ji věnovat na maximum.

Naše prodejna - výdejní místo

Zatím máme pouze výdejní místo v Brodě, ale po dohodě není problém Vám olej zaslat na dobírku a v případě větších balení, máme svou vlastní dopravu! Většinu zboží máme skladem a pokud není skladem, není problém jej objednat a dodat.

SkladSklad II

Za náš tým Pavel Křivánek

Napsali nám

“U Olemo jsem si zakoupil olej pro své vozidlo OPEL ASTRA, využil jsem konfigurátor pro výběr oleje na jejich stránkách a pak již jen objednal. Olej jsem si ještě ten samý večer jel vyzvednout - v NEDĚLI!! Jiří z Uhřínevse”