Mobilmet 423 Zobrazit větší

Mobilmet 423

Nový produkt

Řada Mobilmet 400 představuje vysoce kvalitní, víceúčelové, antikorozní, řezné kapaliny. Jsou určené pro lehké až středně náročné třískové obrábění a vhodné jsou rovněž jako strojní maziva a hydraulické oleje, čímž se eliminují problémy vzájemné kontaminace řezného oleje a maziva.

Více informací

Na dotaz

27 900 Kč s DPH

23 058 Kč bez DPH

Více informací

Řada Mobilmet 400 představuje vysoce kvalitní, víceúčelové, antikorozní, řezné kapaliny. Jsou určené pro lehké až středně náročné třískové obrábění a vhodné jsou rovněž jako strojní maziva a hydraulické oleje, čímž se eliminují problémy vzájemné kontaminace řezného oleje a maziva. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních základových olejů a aditiv a umožňují dosažení efektivní výkonnosti nejrůznějších obráběcích operací, aniž by přitom docházelo ke korozi železných a neželezných kovů. Vzhledem k tomu, že oleje jsou světle zbarvené a průhledné, je možné po celou dobu zřetelně sledovat opracovávanou plochu. Chrání břitové destičky nože před opotřebením a omezují tvorbu nárůstku na ostří nože. Nabízejí lepší konečný vzhled povrchu, což může odstranit potřebu soustružení na čisto nebo lisování před broušením. Lepší rozměrová přesnost dosažená díky použití řady Mobilmet 400 výrazně snižuje zmetkovitost způsobenou špatnými rozměry nebo poškozením při obrábění. Vyšší viskozita výrobků řady Mobilmet 420 je koncipována tak, aby zabraňovala tvorbě olejové mlhy, čímž přispívá k zajištění bezpečnějšího a příjemnějšího pracovního prostředí. Výrobky neobsahují chlór. Oleje Mobilmet 423 a Mobilmet 424 lze používat u všech kovů jako Mobilmet 411 a navíc jsou doporučovány pro oceli a litiny s tvrdostí až 200 HB. Lze je používat u náročného obrábění neželezných slitin jako je křemíková měď, křemíkový bronz a měď-nikl.

Oleje jsou odolné vůči pěnění, a to dokonce i při nadměrné míře skrápění, takže zajišťují vysokou výkonnost systému mazání obráběcích strojů. Díky relativně nízkým bodům tuhnutí a vysokým viskozitním indexům jsou tekuté i za nízkých teplot. Současně zaručují přiměřenou tloušťku filmu v zatížených ložiscích obráběcích strojů provozovaných v prostředí při vyšších teplotách. Mobilmet 426 a Mobilmet 427 se doporučují
pro klíčové operace obrábění neželezných kovů a obrábění materiálů s tvrdostí až do 300 HB. Jsou to víceúčelové, vícerozsahové výrobky, které jsou vhodné pro většinu aplikací. Díky širokému rozsahu použití v různých obráběcích operacích a velmi dobré schopnosti mazání obráběcích strojů se řada Mobilmet 400 stala hlavní volbou mnoha provozovatelů.

Použití
Oleje řady Mobilmet 400 jsou doporučovány pro celou řadu obráběcích operací na všech druzích kovů. Lze je používat jako strojní oleje nebo jako hydraulickou kapalinu. Mobilmet 423 a Mobilmet 424 lze používat u všech kovů, pro které je vhodný olej 411, a navíc jsou doporučovány pro oceli a litiny s tvrdostí až do 200 HB. Lze je používat v náročných obráběcích operacích u neželezných slitin jako je křemíková měď, křemíkový bronz a měď-nikl. Jsou to velmi účinná maziva pro systém mazání obráběcích strojů v nejrůznějších teplotních podmínkách. Mobilmet 426 a Mobilmet 427 jsou doporučovány pro klíčové operace obrábění neželezných kovů a pro obrábění materiálů s tvrdostí do 300 HB

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Mobilmet 423

Mobilmet 423

Řada Mobilmet 400 představuje vysoce kvalitní, víceúčelové, antikorozní, řezné kapaliny. Jsou určené pro lehké až středně náročné třískové obrábění a vhodné jsou rovněž jako strojní maziva a hydraulické oleje, čímž se eliminují problémy vzájemné kontaminace řezného oleje a maziva.

Ke stažení