VELOCITE-No.6 Zobrazit větší

Mobil VELOCITE No. 6

Nový produkt

Oleje číselné řady Mobil Velocite Oil jsou vysoce kvalitní produkty určené především k mazání vysokorychlostních vřeten obráběcích strojů.

Více informací

Skladem

2 990 Kč s DPH

2 471 Kč bez DPH

Více informací

Oleje číselné řady Mobil Velocite Oil jsou vysoce kvalitní produkty určené především k mazání vysokorychlostních vřeten obráběcích strojů. Používají se rovněž do některých kritických hydraulických oběhových systémů a pneumatických systémů – v těchto případech se volí příslušný viskozitní stupeň. Jsou vyrobeny z vybraných vysoce kvalitních, nízkoviskózních základových olejů a aditiv, které jim propůjčují dobrou odolnost vůči oxidaci a ochranu proti rezivění a korozi. Jsou velmi odolné vůči pěnění a výborně odlučují vodu.

Číselná řada olejů Mobil Velocite Oil vyniká výjimečnou schopností mazat přesná ložiska s malou tolerancí. Pomáhá je za chodu chladit a přitom zachovávat přesnost požadovanou moderními obráběcími stroji. I když jsou oleje číselné řady Mobil Velocite Oil určeny primárně pro ložiska vřeten, díky svým vlastnostem a při volbě správné viskozity jsou použitelné jako nízkotlaké hydraulické a oběhové oleje. Tyto vlastnosti pomáhají snižovat náklady na držení zásob různých druhů olejů a snižují riziko nesprávného použití.

Použití

- Vysokorychlostní ložiska vřeten obráběcích strojů pracujících při vysokých rychlostech s malými tolerancemi
- Přesné brusky, soustruhy, souřadnicové vyvrtávačky a kopírovací mechanismy
- Olej Velocite Oil č. 3 je doporučován pro vřetena s ložisky s nulovou vůlí, která pracují s extrémně malým rozpětím tolerance
- U vřeten s ložisky pouzdrového typu, které mají vůli větší, závisí volba viskozitní třídy na vztahu mezi vůlí a rychlostí vřetene
- Nízkotlaké hydraulické systémy, při volbě odpovídající viskozity
- Pneumatické systémy (Olej Mobil Velocite Oil č. 10)
- Některé citlivé přístroje jako jsou teleskopy, laboratorní zařízení, atd.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Mobil VELOCITE No. 6

Mobil VELOCITE No. 6

Oleje číselné řady Mobil Velocite Oil jsou vysoce kvalitní produkty určené především k mazání vysokorychlostních vřeten obráběcích strojů.

Ke stažení