VELOCITE-No.10 Zobrazit větší

Mobil VELOCITE No. 10

Produkt z oficiální distribuce

Oleje číselné řady Mobil Velocite Oil jsou vysoce kvalitní produkty určené především k mazání vysokorychlostních vřeten obráběcích strojů.

Více informací

Skladem

2 541 Kč s DPH

2 100 Kč bez DPH

Více informací

Oleje číselné řady Mobil Velocite Oil jsou vysoce kvalitní produkty určené především k mazání vysokorychlostních vřeten obráběcích strojů. Používají se rovněž do některých kritických hydraulických oběhových systémů a pneumatických systémů – v těchto případech se volí příslušný viskozitní stupeň. Jsou vyrobeny z vybraných vysoce kvalitních, nízkoviskózních základových olejů a aditiv, které jim propůjčují dobrou odolnost vůči oxidaci a ochranu proti rezivění a korozi. Jsou velmi odolné vůči pěnění a výborně odlučují vodu.

Číselná řada olejů Mobil Velocite Oil vyniká výjimečnou schopností mazat přesná ložiska s malou tolerancí. Pomáhá je za chodu chladit a přitom zachovávat přesnost požadovanou moderními obráběcími stroji. I když jsou oleje číselné řady Mobil Velocite Oil určeny primárně pro ložiska vřeten, díky svým vlastnostem a při volbě správné viskozity jsou použitelné jako nízkotlaké hydraulické a oběhové oleje. Tyto vlastnosti pomáhají snižovat náklady na držení zásob různých druhů olejů a snižují riziko nesprávného použití.

Použití

- Vysokorychlostní ložiska vřeten obráběcích strojů pracujících při vysokých rychlostech s malými tolerancemi
- Přesné brusky, soustruhy, souřadnicové vyvrtávačky a kopírovací mechanismy
- Olej Velocite Oil č. 3 je doporučován pro vřetena s ložisky s nulovou vůlí, která pracují s extrémně malým rozpětím tolerance
- U vřeten s ložisky pouzdrového typu, které mají vůli větší, závisí volba viskozitní třídy na vztahu mezi vůlí a rychlostí vřetene
- Nízkotlaké hydraulické systémy, při volbě odpovídající viskozity
- Pneumatické systémy (Olej Mobil Velocite Oil č. 10)
- Některé citlivé přístroje jako jsou teleskopy, laboratorní zařízení, atd.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Mobil VELOCITE No. 10

Mobil VELOCITE No. 10

Oleje číselné řady Mobil Velocite Oil jsou vysoce kvalitní produkty určené především k mazání vysokorychlostních vřeten obráběcích strojů.

Ke stažení