Mobil Rarus SHC 1026 Zobrazit větší

Mobil RARUS SHC 1026

Nový produkt

Řada Mobil Rarus SHC 1020 představuje syntetické vysoce výkonné oleje určené především pro mazání náročných rotačních šroubových a lamelových vzduchových kompresorů.

Více informací

Skladem

6 000 Kč s DPH

4 959 Kč bez DPH

Více informací

Řada Mobil Rarus SHC 1020 představuje syntetické vysoce výkonné oleje určené především pro mazání náročných rotačních šroubových a lamelových vzduchových kompresorů. Jsou zvlášť vhodné pro náročný provoz, kde výrobky na bázi ropných olejů nesplňují očekávání, jako například v náročných provozech vystavených vysokým konečným kompresorovým teplotám nebo tam, kde se vyžadují delší intervaly výměny oleje. Jsou vyrobeny z bezparafinových syntetických uhlovodíkových kapalin v kombinaci se špičkovou technologií aditiv, která zaručuje výjimečnou odolnost vůči oxidaci a tepelné degradaci, jež vysoce předčí oleje na ropné bázi. Oleje výborně chrání zařízení a jsou spolehlivé pro kompresory pracující v podmínkách, kde jiné oleje nesplňují očekávání. Svoji vynikající ochranou proti opotřebení a mimořádnou odolností vůči oxidaci a tepelné degradaci řada Mobil Rarus SHC 1020 vysoce předčí ropné oleje. Jejich jedinečné složení umožňuje snížit náklady na údržbu minimalizováním problémů se zařízením a omezením úsad v systému a přenosu nečistot. Jejich vysoký viskozitní index zaručuje účinné mazání i za vysokých teplot.

Použití

Oleje řady Mobil Rarus SHC 1020 jsou určeny především pro rotační šroubové a lamelové kompresory. Vhodné jsou zvláště pro nepřetržitý provoz v teplých podmínkách s teplotami ve výtlaku do 200 °C. Oleje řady Rarus SHC 1000 jsou doporučovány do zařízení, u kterých dlouhodobě dochází k nadměrné degradaci oleje, špatné výkonnosti ventilů nebo tvorbě úsad. Jsou kompatibilní se všemi druhy kovů používaných při konstrukci kompresorů a s oleji na ropné bázi. Jejich smíšení však zhoršuje výkonnostní vlastnosti syntetických olejů.

! Oleje řady Mobil Rarus SHC 1020 se nedoporučují pro vzduchové kompresory používané v aplikacích pro vzduch pro dýchání !

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Mobil RARUS SHC 1026

Mobil RARUS SHC 1026

Řada Mobil Rarus SHC 1020 představuje syntetické vysoce výkonné oleje určené především pro mazání náročných rotačních šroubových a lamelových vzduchových kompresorů.

Ke stažení