Mobil PEGASUS 610 Zobrazit větší

Mobil PEGASUS 610

Nový produkt

Mobil Pegasus 610 je vysoce kvalitní olej pro motory na zemní plyn určený hlavně pro mazání moderních středně a vysokootáčkových čtyřdobých motorů, které používají palivo obsahující agresivní složky jako jsou sirovodík nebo halogeny (sloučeniny obsahující chlór, fluór, atd.).

Více informací

Skladem

24 600 Kč s DPH

20 331 Kč bez DPH

Více informací

Mobil Pegasus 610 je vysoce kvalitní olej pro motory na zemní plyn určený hlavně pro mazání moderních středně a vysokootáčkových čtyřdobých motorů, které používají palivo obsahující agresivní složky jako jsou sirovodík nebo halogeny (sloučeniny obsahující chlór, fluór, atd.). Tyto motory jsou většinou konstruovány jako přeplňované pro spalování chudých směsí, kde ovšem vyšší plnicí tlaky zabraňují tomu, aby se na plochy vedení ventilů dostalo dostatečné množství oleje. To může vést k opotřebení vedení ventilů a k jejich poklesu. Tím se zvyšuje pravděpodobnost opotřebení motoru i účinek působení kyseliny z agresivních složek vzniklých při spalování na horní část válce. Mobil Pegasus 610 je olej pro plynové motory s výjimečnou rezervou zásaditosti určenou k vyvážení negativních účinků korozivních složek na součásti motoru. Olej obsahuje 1,0% obsah popela a disponuje vysokým číslem alkality TBN. Mimořádné antikorozní vlastnosti brání korozivnímu opotřebení válců, ventilových sedel a ložisek, což může prodloužit životnost motoru a snížit náklady na údržbu. Mobil Pegasus 610 poskytuje vynikající ochranu proti opotřebení a oděru, čímž minimalizuje vydírání (scuffing), poškrábání (scoring) pístů a snížuje opotřebení válců a pístních kroužků. Tento olej je možné rovněž použít pro mazání pístových kompresorů pro skládkový plyn a plyn z biomasy. Mobil Pegasus 610 je vyroben z vysoce kvalitních ropných základových olejů kombinovaných s moderní technologií systému aditiv s 1,0% obsahem popela zajišťující vynikající ochranu motorových a kompresorových součástí. Tento produkt vykazuje vysokou úroveň chemické stability a odolnosti vůči oxidaci a nitraci. Mobil Pegasus 610 nabízí
mimořádnou odolnost vůči opotřebení ventilových rozvodů a ochranu proti tvorbě úsad a kalů. Tyto výkonnostní přednosti spojené s velmi účinnými čisticími a dispergačními vlastnostmi pomáhají omezovat tvorbu popelnatých a karbonových úsad, které jinak mohou negativně ovlivňovat výkonnost motoru a jeho klepání.

Mobil Pegasus 610 pro plynové motory poskytuje další dodatečnou ochranu v těch aplikacích, které používají znečištěné palivo. Jeho výtečná technologie čisticích/dispergačních aditiv rovněž zvyšuje čistotu motorů, zpomaluje opotřebování a zvyšuje výkonnost motoru. Použitím tohoto výrobku lze docílit snížení nákladů na údržbu a zvýšení výrobní kapacity. Jeho skvělá chemická a oxidační stabilita může prodloužit intervaly výměny a snížit náklady na filtry. Vysoká rezerva zásaditosti tohoto výrobku umožňuje jeho využití v motorech spalujících paliva s mírným obsahem agresivních složek v pohonném plynu.

Použití

Poznámka: Motory spalující pohonný plyn se zvýšenou koncentrací síry nebo halogenů by měly mít rovněž vyšší teplotu chladicí kapaliny (vody) a oleje.
- Plynové motory na palivo s mírným obsahem sirovodíku (H2S)
- Motory spalující palivo, které obsahuje jiné korozivní složky jako jsou TOHCl (organické halogenidy např. chlorid)
- Čtyřdobé plynové motory s elektrickým zapalováním a velmi nízkou spotřebou mazacího oleje
- Pístové kompresory na zemní plyn s obsahem síry a halogenů
- Vysoce výkonné motory nebo atmosférické motory provozované za vysokých teplot na jmenovitý nebo vyšší výkon

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Mobil PEGASUS 610

Mobil PEGASUS 610

Mobil Pegasus 610 je vysoce kvalitní olej pro motory na zemní plyn určený hlavně pro mazání moderních středně a vysokootáčkových čtyřdobých motorů, které používají palivo obsahující agresivní složky jako jsou sirovodík nebo halogeny (sloučeniny obsahující chlór, fluór, atd.).

Ke stažení