PEGASUS-605 Zobrazit větší

Mobil PEGASUS 605

Nový produkt

Mobil Pegasus 605 je vysoce kvalitní olej do plynových motorů. Je určený hlavně pro mazání moderních středně a vysokootáčkových čtyřdobých motorů, které používají palivo obsahující agresivní složky jako jsou sirovodík nebohalogeny (sloučeniny obsahující chlór, fluór, atd.).

Více informací

Skladem

24 200 Kč s DPH

20 000 Kč bez DPH

Více informací

Mobil Pegasus 605 je vysoce kvalitní olej do plynových motorů. Je určený hlavně pro mazání moderních středně a vysokootáčkových čtyřdobých motorů, které používají palivo obsahující agresivní složky jako jsou sirovodík nebohalogeny (sloučeniny obsahující chlór, fluór, atd.). Tyto motory jsou vetšinou konstruovány jako přeplňované na spalování chudých směsí, kde ovšem vyšší plnicí tlaky zabraňují tomu, aby se na plochy vedení ventilu dostalo dostatečné množství oleje. To má za následek nízký přísun oleje, což muže vést k opotřebení vedení ventilu a k jejich poklesu. Tím se zvyšuje pravděpodobnost opotřebení motoru i účinek působení kyseliny z agresivních složek vzniklých při spalování na horní část válce. Mobil Pegasus 605 je olej pro motory spalující plyny s 0,5% obsahem popela. Má výjimečnou rezervu alkality určenou k vyvážení negativních účinků kyselých látek na součásti motoru. Mimořádné antikorozivní vlastnosti pomáhají zabránit korozivnímu opotřebení válců, ventilových sedel a ložisek, což může prodloužit životnost motoru a snížit náklady na údržbu. Mobil Pegasus 605 poskytuje vynikající ochranu proti opotřebení a proti oděru, čímž minimalizuje vydírání (scuffing), poškrábání (scoring) pístu a snížuje opotřebení vložek válců a pístních kroužků. Tento olej je možné rovnež použít pro mazání pístových kompresorů pro skládkový plyn a plyn z biomasy. Mobil Pegasus 605 je vyroben z vysoce kvalitních ropných základových olejů kombinovaných s moderní technologií systému nízkopopelnatých aditiv, která umožnuje vynikající ochranu součástí motoru a kompresoru. Tento výrobek vykazuje vysokou úroveň chemické stability a odolnost vůči oxidaci a nitraci. Pegasus 605 nabízí mimořádnou odolnost vůči opotřebení ventilových rozvodů a ochranu proti tvorbě úsad. Tyto výkonnostní přednosti spojené s velmi účinnými čisticími a dispergacními vlastnostmi pomáhají omezovat tvorbu popelnatých a karbonových úsad, které jinak mohou negativně ovlivňují výkonnost motoru a jeho klepání. Tento výrobek je rovnež kompatibilní pro použití v plynových motorech vybavených katalyzátory.


Olej Mobil Pegasus 605 pro plynové motory poskytuje další dodatečnou ochranu v těch aplikacích, které používají znečištěné palivo. Jeho výtečná technologie čisticích/dispergacních přísad rovnež zvyšuje čistotu motoru, zpomaluje opotřebování a zvyšuje výkonnost motoru. Použitím tohoto výrobku lze docílit snížení nákladu na údržbu a zvýšení výrobní kapacity. Jeho skvělá chemická a oxidační stabilita muže prodloužit intervaly výměny a snížit náklady na filtry. Vysoká rezerva zásaditosti tohoto výrobku umožnuje jeho využití v motorech spalujících paliva s nízkým až mírným obsahem agresivních složek v pohonném plynu.

Použití

Poznámka: Motory spalující pohonný plyn se zvýšenou koncentrací síry nebo halogenu by mely mít rovně vyšší teplotu chladicí kapaliny (vody) a oleje.
- Plynové motory na palivo s mírným obsahem sirovodíku (H2S)
- Motory spalující palivo, které obsahuje jiné agresivní složky jako jsou TOHCl (organické halogenidy např. chlorid) jako např. skládkový plyn nebo plyn z biomasy
- Čtyřdobé plynové motory s elektrickým zapalováním a velmi nízkou spotřebou mazacího oleje
- Středně a vysokootáčkové čtyřdobé motory vybavené katalyzátory vyžadující nízkopopelnatý olej pro plynové motory
- Motory, které jsou náchylné ke korozi a opotřebení drah ventilu
- Pístové kompresory na zemní plyn obsahující síru a sloučeninami chlóru
- Vysoce výkonné motory nebo nepřeplňované motory provozované na jmenovitý nebo vyšší výkon za vysokých teplot

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Mobil PEGASUS 605

Mobil PEGASUS 605

Mobil Pegasus 605 je vysoce kvalitní olej do plynových motorů. Je určený hlavně pro mazání moderních středně a vysokootáčkových čtyřdobých motorů, které používají palivo obsahující agresivní složky jako jsou sirovodík nebohalogeny (sloučeniny obsahující chlór, fluór, atd.).

Ke stažení