PEGASUS-1 Zobrazit větší

Mobil PEGASUS 1

Nový produkt

Mobil Pegasus 1 je vysoce výkonný syntetický olej pro plynové motory navržený tak, aby splňoval nejvyšší výkonnostní požadavky nejnáročnějších atmosférických a přeplňovaných stechiometrických a plynových motorů spalujících chudé směsi.

Více informací

Skladem

4 653 Kč s DPH

3 845 Kč bez DPH

Více informací

Mobil Pegasus 1 je vysoce výkonný syntetický olej pro plynové motory navržený tak, aby splňoval nejvyšší výkonnostní požadavky nejnáročnějších atmosférických a přeplňovaných stechiometrických a plynových motorů spalujících chudé směsi. Je vyroben z bezparafinových syntetických základových olejů a vyváženého systému aditiv, které společně zajišťují výkonnost přesahující možnosti klasických olejů na ropné bázi. Potenciální výhodou je prodloužená životnost motoru a oleje, nižší náklady na údržbu a menší spotřeby. Jedinečná receptura oleje Mobil Pegasus 1 minimalizuje tvorbu popelnatých úsad, úsad na pístech a kroužcích, potlačuje scuffing (vydírání) podložek a zmenšuje opotřebení sedel ventilů. Olej Mobil Pegasus 1 je mimořádně odolný vůči oxidaci a přirozeně vysoký viskozitní index složek syntetického základového oleje zaručuje ochranný mazací film i při vysokých teplotách. Tekutost výrobku je zaručena až do teploty -54 ºC, což zaručuje dobré vlastnosti
při studených startech a účinné mazání v mrazech. Mobil Pegasus 1 vykazuje nízkou těkavost, což do určité míry přispívá ke snížení spotřeby oleje a ke zlepšení schopnosti mazání ventilů. Jeho jedinečné viskozitní parametry a nízký součinitel trakce snižují ztráty energie a umožňují lepší využití paliva zvláště při proměnlivém zatížení, rychlostech a teplotních podmínkách.

Moderní technologie používaná při výrobě oleje Mobil Pegasus 1 je koncipována tak, aby poskytovala vysokou úroveň výkonnosti celé řady plynových motorů. Jeho mimořádná oxidační odolnost a tepelná stabilita prodlužují provozuschopnost motoru i oleje. Jedinečné vlastnosti oleje Pegasus 1 také snižují vnitřní tření při startech za studena a v horkých provozních podmínkách, čímž se snižuje opotřebení motoru a spotřeba paliva. Používáním tohoto výrobku se díky prodloužení provozuschopnosti, sníženým nákladům na filtry a delší životnosti motoru snižují náklady
na údržbu.

Použití


- Mobil Pegasus 1 je doporučován pro široké spektrum modelů plynových motorů.
- Výrobek je zvlášť vhodný pro rychloběžné, čtyřdobé přeplňované i atmosférické plynové motory vyžadující olej pro plynové motory s 0,5% obsahem popela.
- Jde o vynikající mazací olej jak pro stechiometrické konstrukce, tak i pro konstrukce pro spalování chudých směsí.
- Díky velkému teplotnímu rozsahu a lepší ochraně motoru a delší životnosti oleje se ideálně hodí pro kogenerační aplikace a pro aplikace s chlazením za bodem varu.
- Mobil Pegasus 1 je plně kompatibilní se všemi těsněními běžně používanými v plynových motorech a je kompatibilní i s ropnými oleji. Smíšení s ropnými oleji ovšem může snížit výkonnostní parametry tohoto vynikajícího syntetického oleje.
- Lze jej používat pro plynové motory, které používají jako topný plyn alternativní zdroje energie s nízkým obsahem
sirovodíku.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Mobil PEGASUS 1

Mobil PEGASUS 1

Mobil Pegasus 1 je vysoce výkonný syntetický olej pro plynové motory navržený tak, aby splňoval nejvyšší výkonnostní požadavky nejnáročnějších atmosférických a přeplňovaných stechiometrických a plynových motorů spalujících chudé směsi.

Ke stažení