EAL ARCTIC 46 Zobrazit větší

Mobil EAL ARCTIC 46

Nový produkt

Řada Mobil EAL Arctic představuje špičkové, plně syntetické oleje šetrné k životnímu prostředí (EAL), určené pro mazání chladicích kompresorů a soustav využívajících bezchlorová chladiva HFC (HFC jsou výrobky neobsahující chlor, které na světovém trhu postupně nahrazují chladiva s obsahem chloru).

Více informací

Na dotaz

9 030 Kč s DPH

7 463 Kč bez DPH

Více informací

Řada Mobil EAL Arctic představuje špičkové, plně syntetické oleje šetrné k životnímu prostředí (EAL), určené pro mazání chladicích kompresorů a soustav využívajících bezchlorová chladiva HFC (HFC jsou výrobky neobsahující chlor, které na světovém trhu postupně nahrazují chladiva s obsahem chloru). Složení olejů řady Mobil EAL Arctic na bázi speciálních syntetických polyesterů (POEs) ve spojení s jedinečnou kombinací aditiv zajišťuje vynikající mazací schopnost, ochranu proti opotřebení, chemickou, teplotní a hydrolytickou stabilitu. Oleje jsou mísitelné s chladivy HFC a ve směsi mají dobře definované viskozitní, teplotní a tlakové závislosti. Kvalita olejů Mobil EAL Arctic ve spojení s chladivy HFC byla prokázána u mnoha klimatizačních a chladicích systémů a jsou proto používány většinou významných výrobců kompresorů, klimatizačních a chladicích systémů po celém světě. Oleje řady Mobil EAL Arctic jsou dostupné ve stupních viskozity dle ISO klasifikace v rozmezí od 15 do 220. Jsou doporučovány pro použití v chladicích zařízeních a klimatizacích s HFC náplní v domácnostech i v průmyslu.

Díky své šetrnosti k životnímu prostředí a vysoké kvalitě jsou maziva řady Mobil EAL známá a uznávaná po celém světě. Řada výrobků Mobil EAL Arctic byla vyvinuta proto, aby doplňovala novou generaci chladiv šetrných k ozónové vrstvě, jejichž použití nařizuje Montrealský protokol a následné celosvětové dohody. Vývoj těchto výrobků je symbolem našeho stálého závazku používat pokročilou technologii při vytváření špičkových maziv. Klíčovým faktorem vývoje řady Mobil EAL Arctic byla úzká spolupráce našich vědců s výrobci kompresorů, klimatizačních a chladicích systémů. Tím jsme zajistili, že naše produkty poskytují mimořádnou kvalitu při použití v celé řadě aplikací. Spolupráce s výrobci napomohla ověřit mimořádnou kvalitu těchto maziv, navrhnout optimální složení syntetických polyesterů pro každý stupeň viskozity v produktové řadě výrobků a vyvinout takovou kombinaci aditiv, která splňuje požadavky na stabilitu a kompatibilitu při použití v chladicích zařízeních.

Použití
Důležité informace týkající se používání: Oleje řady Mobil EAL Arctic jsou hydroskopické, tj.absorbují vlhkost a při manipulaci s nimi je nutné dbát na to, aby nepřišly do styku s vlhkostí. Nepoužívaná balení by měla být neprodyšně uzavřena. Výrobek není vhodné přelévat do plastových
nádob, které by mohly umožnit proniknutí vlhkosti. Oleje řady Mobil EAL Arctic jsou doporučovány do chladicích systémů, které využívají HFC chladiva. Příklady aplikací:
· Chladící zařízení v domácnostech, například ledničky, mrazáky, klimatizace a tepelná čerpadla
· Chladící zařízení v hospodářské sféře, např. v obchodech, obchodních centrech, hotelová klimatizace a zařízení pro přepravu materiálů při nízkých teplotách
· Průmyslové aplikace, například příprava a zmrazování potravin, kryotechnické aplikace

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Mobil EAL ARCTIC 46

Mobil EAL ARCTIC 46

Řada Mobil EAL Arctic představuje špičkové, plně syntetické oleje šetrné k životnímu prostředí (EAL), určené pro mazání chladicích kompresorů a soustav využívajících bezchlorová chladiva HFC (HFC jsou výrobky neobsahující chlor, které na světovém trhu postupně nahrazují chladiva s obsahem chloru).

Ke stažení