MOBIL DTE LIGHT Zobrazit větší

Mobil DTE Light

Nový produkt

Mobil DTE jmenná řada představuje vysoce kvalitní oběhové oleje určené do aplikací jako jsou parní i vodní turbínové soustavy, které vyžadují dlouhou provozní životnost.

Více informací

Skladem

2 900 Kč s DPH

2 397 Kč bez DPH

Více informací

Mobil DTE jmenná řada představuje vysoce kvalitní oběhové oleje určené do aplikací jako jsou parní i vodní turbínové soustavy, které vyžadují dlouhou provozní životnost. Oleje této řady jsou vyráběny z pečlivě rafinovaných základových složek ve spojení s kombinací aditiv, které poskytují mimořádně vysokou úroveň teplotní i chemické stability a umožňují rychlé a dokonalé odlučování vody a vysokou odolnost vůči tvorbě emulzí.

Oleje poskytují mimořádnou ochranu vůči korozi a opotřebení a to i při působení slané vody. Vysoký viskozitní index zajišťuje minimální teplotní závislost odolnosti filmu a minimální výkonové ztráty během fáze zahřívání. Velmi dobře odlučují vzduch a brání tak kavitaci (tvorbě bublin) a nepravidelnému chodu čerpadla. Díky prokazatelně dlouhé životnosti, mimořádné ochraně zařízení a univerzálnosti jsou oleje jmenné řady Mobil DTE určeny pro použití v široké paletě průmyslových aplikací. Jsou využívány v parních i vodních turbinách mazaných olejovou lázní, kroužkovým mazáním nebo rozstřikováním a v oběhových soustavách čerpadel, ventilů a pomocných zařízení. Tato řada výrobků je dále doporučována pro nepřerušovaný provoz kluzných a valivých ložisek a paralelních hřídelových převodů. Výrobky se také úspěšně využívají v některých plynových turbínách, rotačních vzduchových kompresorech a vakuových čerpadlech. Dobré jméno těchto výrobků je založeno na referencích spokojených uživatelů a na mnoha létech úspěšného provozu.

Použití
Oleje Mobil DTE jmenné řady jsou vysoce kvalitní oběhové oleje určené do aplikací, které vyžadují dlouhou životnost olejů. Příklady typických aplikací: oběhové soustavy stacionárních i námořních parních, vodních a některých plynových turbín, včetně čerpadel, ventilů a dalších pomocných zařízení, nepřerušovaný provoz kluzných a valivých ložisek a paralelních hřídelových převodů, turbíny mazané olejovou lázní, kroužkovým mazáním, rozstřikováním nebo jiným mechanickým způsobem, hydraulická čerpadla s mírným zatížením, kompresory a vakuová čerpadla pro manipulaci se vzduchem a inertními plyny při maximální výstupní teplotě 150 °C.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Mobil DTE Light

Mobil DTE Light

Mobil DTE jmenná řada představuje vysoce kvalitní oběhové oleje určené do aplikací jako jsou parní i vodní turbínové soustavy, které vyžadují dlouhou provozní životnost.

Ke stažení