MOBIL DTE HEAVY MEDIUM Zobrazit větší

Mobil DTE Heavy medium

Nový produkt

Mobil DTE jmenná řada představuje vysoce kvalitní oběhové oleje určené do aplikací jako jsou parní i vodní turbínové soustavy, které vyžadují dlouhou provozní životnost.

Více informací

Skladem

2 900 Kč s DPH

2 397 Kč bez DPH

Více informací

Mobil DTE jmenná řada představuje vysoce kvalitní oběhové oleje určené do aplikací jako jsou parní i vodní turbínové soustavy, které vyžadují dlouhou provozní životnost. Oleje této řady jsou vyráběny z pečlivě rafinovaných základových složek ve spojení s kombinací aditiv, které poskytují mimořádně vysokou úroveň teplotní i chemické stability a umožňují rychlé a dokonalé odlučování vody a vysokou odolnost vůči tvorbě emulzí.

Oleje poskytují mimořádnou ochranu vůči korozi a opotřebení a to i při působení slané vody. Vysoký viskozitní index zajišťuje minimální teplotní závislost odolnosti filmu a minimální výkonové ztráty během fáze zahřívání. Velmi dobře odlučují vzduch a brání tak kavitaci (tvorbě bublin) a nepravidelnému chodu čerpadla. Díky prokazatelně dlouhé životnosti, mimořádné ochraně zařízení a univerzálnosti jsou oleje jmenné řady Mobil DTE určeny pro použití v široké paletě průmyslových aplikací. Jsou využívány v parních i vodních turbinách mazaných olejovou lázní, kroužkovým mazáním nebo rozstřikováním a v oběhových soustavách čerpadel, ventilů a pomocných zařízení. Tato řada výrobků je dále doporučována pro nepřerušovaný provoz kluzných a valivých ložisek a paralelních hřídelových převodů. Výrobky se také úspěšně využívají v některých plynových turbínách, rotačních vzduchových kompresorech a vakuových čerpadlech. Dobré jméno těchto výrobků je založeno na referencích spokojených uživatelů a na mnoha létech úspěšného provozu.

Použití
Oleje Mobil DTE jmenné řady jsou vysoce kvalitní oběhové oleje určené do aplikací, které vyžadují dlouhou životnost olejů. Příklady typických aplikací: oběhové soustavy stacionárních i námořních parních, vodních a některých plynových turbín, včetně čerpadel, ventilů a dalších pomocných zařízení, nepřerušovaný provoz kluzných a valivých ložisek a paralelních hřídelových převodů, turbíny mazané olejovou lázní, kroužkovým mazáním, rozstřikováním nebo jiným mechanickým způsobem, hydraulická čerpadla s mírným zatížením, kompresory a vakuová čerpadla pro manipulaci se vzduchem a inertními plyny při maximální výstupní teplotě 150 °C.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Mobil DTE Heavy medium

Mobil DTE Heavy medium

Mobil DTE jmenná řada představuje vysoce kvalitní oběhové oleje určené do aplikací jako jsou parní i vodní turbínové soustavy, které vyžadují dlouhou provozní životnost.

Ke stažení