Mobil DTE 832 Zobrazit větší

Mobil DTE 832

Nový produkt

Mobil DTE 832 a 846 jsou mimořádně kvalitní turbínové oleje určené do parních i plynových turbín a turbín s kombinovaným paroplynovým cyklem (CCGT), které pracují v nejnáročnějších provozních podmínkách.

Více informací

Na dotaz

28 290 Kč s DPH

23 380 Kč bez DPH

Více informací

Mobil DTE 832 a 846 jsou mimořádně kvalitní turbínové oleje určené do parních i plynových turbín a turbín s kombinovaným paroplynovým cyklem (CCGT), které pracují v nejnáročnějších provozních podmínkách. Tyto progresivní výrobky jsou postaveny na bázi vysoce kvalitních hydrokrakovaných základových složek poskytujících olejům mimořádnou odolnost vůči oxidaci a teplotní degradaci, a speciálně vybraných aditiv, které snižují tvorbu úsad a zajišťují čistotu oleje nezbytnou při použití v náročných plynových turbínách. Aditiva zajišťují rovněž mimořádnou
odlučitelnost vody, která je naopak nezbytná při použití v parních turbínách. Oleje navíc obsahují kombinaci bezzinkových přísad, které chrání proti opotřebení a díky níž oleje splňují požadavky na únosnost i v případě turbín, které jsou s poháněným strojem spřaženy přes převodovku.
Kromě toho, že splňují jednotlivé požadavky moderních parních a plynových turbín, jsou oleje Mobil DTE 800 výbornou volbou pro turbíny s kombinovaným cyklem, které pro mazání plynové a spřažené parní turbíny využívají jediného oleje. Klíčovou výhodou pokročilé technologie těchto olejů je současné splnění požadavků na omezenou tvorbu úsad a odlučitelnost vody. Mimořádná odolnost vůči oxidaci a teplotní degradaci umožňuje olejům Mobil DTE 832 a 846 pracovat i v těch nejnáročnějších podmínkách.
Parametry olejů řady Mobil DTE 800 se prakticky projeví mimořádnou ochranou zařízení, spolehlivým provozem, omezením prostojů a prodlouženou životností náplně. Výrobky lze použít ve všech typech turbín (v plynových i parních turbínách spojených s poháněným strojem přímo nebo přes převodovku) a jsou z hlediska obsluhy velmi flexibilní.

Použití
Mobil DTE 832 a 846 jsou mimořádně kvalitní turbínové oleje určené do mazacích soustav parních a plynových turbín spojených s poháněným strojem přímo nebo přes převodovku a do regulačních soustrojí turbín. Příklady aplikací: zdroje elektrické energie s kombinovaným (paroplynovým) cyklem (CCGT), včetně aplikací se společným oběhem pro parní a plynovou turbínu. Mazání parních či plynových turbín použitých ve zdrojích elektrické energie, při potrubní dopravě zemního plynu, společné výrobě tepla a elektřiny a v technologických provozech.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Mobil DTE 832

Mobil DTE 832

Mobil DTE 832 a 846 jsou mimořádně kvalitní turbínové oleje určené do parních i plynových turbín a turbín s kombinovaným paroplynovým cyklem (CCGT), které pracují v nejnáročnějších provozních podmínkách.

Ke stažení