Mobil MOBILUX EP 0 Zobrazit větší

Mobil MOBILUX EP 0

Nový produkt

Mobilux EP 0, 1, 2, 3 a 004 představují vysoce výkonnou kategorii univerzálních průmyslových plastických maziv a polokapalných plastických maziv pro speciální aplikace.

Více informací

Skladem

3 330 Kč s DPH

2 752 Kč bez DPH

Více informací

Mobilux EP 0, 1, 2, 3 a 004 představují vysoce výkonnou kategorii univerzálních průmyslových plastických maziv a polokapalných plastických maziv pro speciální aplikace. Tato plastická maziva obsahující hydroxystearan lithný jsou koncipována tak, aby poskytovala mimořádnou ochranu proti opotřebení, korozi a vymývání vodou. Plastická maziva Mobilux EP 0, 1, 2 a 3 jsou doporučována pro většinu typů průmyslových aplikací včetně vysoce namáhaných aplikací s vysokými tlaky nebo rázovým zařízením. Tato plastická maziva výborně chrání proti rezivění a korozi a odolávají vymývání vodou a jsou proto zvlášť vhodná do zařízení běžně provozovaných ve vlhku a mokru. Mobilux EP 0 a 1 se hodí do systémů s centrálním mazáním. Mobilux EP 2 a 3 jsou univerzální plastická maziva. Doporučovaný rozsah provozních teplot se pohybuje od -20°C do 130°C), ale mohou se používat i při vyšších teplotách za předpokladu, že se přiměřeně zvýší frekvence mazání. Mazivo Mobilux EP 004 je vhodné především k mazání uzavřených ozubených převodů a ložisek v netěsných převodových skříních. Lze je používat i v mnoha jiných průmyslových aplikacích, kde v důsledku netěsností a opotřebovaných nebo chybějících těsnění nelze použít klasické převodové oleje. Doporučovaný rozsah provozních teplot se u maziva Mobilux EP 004 pohybuje od -25 do 120°C.

Použití

Maziva Mobilux EP 0 a EP 1 vykazují dobrou čerpatelnost při nízkých teplotách a jsou vhodná do systémů s centrálním mazáním a do aplikací, ve kterých se vyžaduje výkonnost při nízkých teplotách. Mazivo Mobilux EP 2 je doporučováno pro víceúčelové aplikace do valivých a kluzných ložisek, pouzder a čepů v běžných provozních podmínkách. Mobilux EP 3 je tužší plastické mazivo s konzistenčním stupněm NLGI 3 a je doporučováno pro aplikace, kde je nutná maximální ochrana proti průniku vody nebo pevných částic. Mazivo Mobilux EP 004 se hodí hlavně k mazání uzavřených ozubených převodů a ložisek v netěsných převodových skříních u většiny důlních dobývacích strojů s výjimkou převodů elektromotorů. Lze jej rovněž používat v mnoha jiných průmyslových aplikacích, kde v důsledku netěsností a opotřebovaných nebo chybějících těsnění nelze použít klasické převodové oleje. Mazivo Mobilux EP 004 splňuje požadavky převodového testu na stroji SEW 1008 hodin mod. DR.EM.203.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Mobil MOBILUX EP 0

Mobil MOBILUX EP 0

Mobilux EP 0, 1, 2, 3 a 004 představují vysoce výkonnou kategorii univerzálních průmyslových plastických maziv a polokapalných plastických maziv pro speciální aplikace.

Ke stažení