SHC-100-18kg Zobrazit větší

Mobil MOBILTEMP SHC 100

Nový produkt

Řada Mobiltemp SHC představuje vysoce výkonná plastická maziva odolná proti opotřebení určená především do vysokoteplotních aplikací.

Více informací

Na dotaz

8 900 Kč s DPH

7 355 Kč bez DPH

Více informací

Řada Mobiltemp SHC představuje vysoce výkonná plastická maziva odolná proti opotřebení určená především do vysokoteplotních aplikací. Slučují vsobě jedinečné vlastnosti polyalfaolefinových (PAO) syntetických základových kapalin svlastnostmi bentonitového, nemýdlového zpevňovadla. PAO základ zajišťuje vynikající odolnost proti tepelné a oxidační degradaci a vynikající strukturální stabilitu při vysokých teplotách. Bezparafínový charakter syntetické základové kapaliny a vysoký viskozitní index rovněž zaručují vynikající mazání přinízkých teplotách a skvělou ochranu filmu při vysokých teplotách.Jelikož základový PAO olej má ve srovnání sropným olejem nízké trakční vlastnosti, nabízí výrobky řady Mobiltemp SHC rovněž možnost energetických úspor díky sníženému tření, nižším pasivním odporům a nižším teplotám vnamáhané ploše valivých ložisek.

Řada Mobiltemp SHC obsahuje tři výrobky: Mobiltemp SHC 32 má konzistenční stupeň NLGI 1 1/2 se základovým olejem ISO VG 32; Mobiltemp SHC 100 má konzistenční stupeň NLGI 2 se základovým olejem ISO VG 100; Mobiltemp SHC 460 Special má konzistenční stupeň NLGI 1 se základovým olejem ISO VG 460 a navíc obsahuje sirník molybdeničitý pro zvýšenou ochranu proti opotřebení.Řada plastických maziv Mobiltemp SHC se používá včetných vysokoteplotních aplikacích a rovněž tam, kde je důležitá startovatelnost za nízkých teplot a chod při nízkém točivém momentu. Zaručují vynikající životnost plastického maziva při vysokých teplotách a nabízejí delší intervaly mazání a možnost energetických úspor. Plastická maziva řady Mobiltemp SHC se staly volbou mnoha uživatelů vrůzných průmyslových odvětvích všude na světě. Obliba těchto maziv se odvíjí od velkého teplotního rozsahu aplikací a skvělé výkonnosti.

Použití

Plastická maziva Mobiltemp SHC nabízejí vynikající životnost maziva při vysokých teplotách, ochranu ložisek a integritu maziva spolu svynikající nízkoteplotní schopností a dobrou ochranou proti opotřebení. Ke konkrétním aplikacím patří:

V případě výrobku Mobiltemp SHC 32
·Otevřená i zapouzdřená valivá ložiska
·Klínové drážky, šrouby a některé uzavřené ozubené převody
·Aplikace v extrémních teplotách s doporučeným rozsahem provozních teplot od -50°C do 180°C (s odpovídajícími intervaly výměny maziva).

V případě výrobku Mobiltemp SHC 100
·Rychloběžná a axiální ložiska používaná v aplikacích, kde je žádoucí velký teplotní rozsah.
·Je zvlášť vhodný pro použití do ložisek elektromotorů, kde provozní podmínky vyžadují nižší tření, nízké opotřebení a dlouhou provozuschopnost.
·Aplikace v extrémních teplotách sdoporučeným rozsahem provozních teplot od -50°C do 200°C (s odpovídajícími intervaly výměny maziva).

V případě výrobku Mobiltemp SHC 460 Special
·Díky přítomnosti sirníku molybdeničitého je vhodný především kmazání kluzných strojových prvků jako jsou vačkové kotouče a vodítka, které mají dlouhé intervaly mazání, omezený pohyb nebo jsou rázově namáhány
·Ložiska dopravníků do pecí nebo ložiska sušicích pecí, která jsou vystavena vysokým teplotám nebo cyklickým změnám teplot od vysokých po normální teploty
·Aplikace přiextrémních teplotách sdoporučeným rozsahem provozních teplot od -40°C do 180°C (s odpovídajícími intervaly výměny maziva).

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Mobil MOBILTEMP SHC 100

Mobil MOBILTEMP SHC 100

Řada Mobiltemp SHC představuje vysoce výkonná plastická maziva odolná proti opotřebení určená především do vysokoteplotních aplikací.

Ke stažení