Mobil MOBILGREASE XHP 461 Zobrazit větší

Mobil MOBILGREASE XHP 461

Nový produkt

Řada Mobilgrease XHP představuje vysoce kvalitní plastická maziva s lithným komplexem, určená pro široké spektrum aplikací a náročné provozní podmínky.

Více informací

Skladem

10 600 Kč s DPH

8 760 Kč bez DPH

Více informací

Řada Mobilgrease XHP představuje vysoce kvalitní plastická maziva s lithným komplexem, určená pro široké spektrum aplikací a náročné provozní podmínky. Tato maziva jsou koncipována na bázi vysoce kvalitních parafinických ropných olejů a jejich složení zajišťuje výbornou výkonnost ve vysokých teplotách a udržuje vynikající přilnavost, strukturální stabilitu a odolnost proti kontaminaci vodou. Mají vysokou úroveň chemické stability a nabízejí skvělou ochranu proti rezivění a korozi. Plastická maziva se vyznačují vysokými body skápnutí a jejich maximální doporučená provozní teplota je 175°C.Plastická maziva řady Mobilgrease XHP jsou k dispozici ve třech konzistenčních stupních NLGI 3, 2 a 1, viskozity jejich základových olejů se pohybují od ISO VG 220 do ISO VG 460. Plastická maziva Mobilgrease XHP jsou určena pro široký okruh aplikací včetně průmyslu, automobilové dopravy, stavebnictví a námořní dopravy. Díky svým vlastnostem jsou vhodnou volbou pro náročné provozní podmínky zahrnující vysoké teploty, znečištění vodou, vysoké zátěže, rázové namáhání a delší intervaly mazání. Mobilgrease XHP 322 Mine je vysokotlaké plastické mazivo obsahující sirník molybdeničitý, chránící před opotřebením v podmínkách rázového namáhání a tření.

Plastická maziva Mobilgrease XHP si svojí inovací a skvělou výkonností získaly dobrou pověst na celém světě. Klíčovým faktorem umožňující vynikající adhezní a kohezní vlastnosti a vysoký bod skápnutí maziv Mobilgrease XHP je patentovaná výrobní technologie vyvinutá našimi výzkumnými pracovišti. V mazivech jsou použity speciálně vybrané aditiva, která zaručují vynikající oxidační stabilitu, ochranu proti rezivění a korozi, odolnost proti znečištění vodou a ochranu proti opotřebení a vysokým tlakům. Výrobky řady Mobilgrease XHP nabízejí následující vlastnosti a výhody.

Použití
Plastická maziva Mobilgrease XHP se používají u celé řady zařízení včetně průmyslových, automobilových, stavebních a námořních aplikací:
· Mobilgrease XHP 221 vytváří pevný a silný mazací film, přičemž konzistenční stupeň NLGI 1 zaručuje dobrou výkonnost a čerpatelnost za nízkých teplot
· Mobilgrease XHP 222 je doporučován pro valivá ložiska používaná v průmyslu a automobilové dopravě jako jsou součásti podvozků, kardanové klouby a ložiska kol s diskovými brzdami. Především se uplatňuje u osobních a lehkých nákladních vozidel, taxíků a u zemědělských strojů.
Je rovněž doporučován pro námořní, papírenské, cukrovarnické a těžební aplikace.
· Mobilgrease XHP 322 Mine je primárně doporučen do stavebních a těžebních zařízení pracujících při vysokém nebo vibračním zatížení, kde díky obsahu sirníku molybdeničitého zajišťuje vysokou ochranu proti opotřebení. Dále je vhodný pro použití ve vysoce zatížených kluzných a valivých
průmyslových ložiskách a pro mazání namáhaných součástí nákladních vozidel především pro kulové čepy zavěšení náprav.
· Mobilgrease XHP 461 a 462 jsou doporučovány pro stavební a těžební zařízení, papírenské a ocelárenské a jiné vysoce namáhané aplikace.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Mobil MOBILGREASE XHP 461

Mobil MOBILGREASE XHP 461

Řada Mobilgrease XHP představuje vysoce kvalitní plastická maziva s lithným komplexem, určená pro široké spektrum aplikací a náročné provozní podmínky.

Ke stažení