Mobil EAL Hydraulic Oil 32 Zobrazit větší

Mobil EAL Hydraulic Oil 32

Nový produkt

Mobil EAL Hydraulic Oil 32 a 46 jsou hydraulické oleje špičkové kvality s vysokou účinností,vyvinuté tak, aby vyhovovaly požadavkům na hydraulické kapaliny šetrné pro životní prostředí.

Více informací

Na dotaz

4 090 Kč s DPH

3 380 Kč bez DPH

Více informací

Mobil EAL Hydraulic Oil 32 a 46 jsou hydraulické oleje špičkové kvality s vysokou účinností,vyvinuté tak, aby vyhovovaly požadavkům na hydraulické kapaliny šetrné pro životní prostředí. Tyto výrobky jsou založeny na syntetických, biologicky snadno rozložitelných esterech. Vysoce účinný systém pečlivě zvolených aditiv jim poskytuje vynikající schopnost snižovat opotřebení, vysokotlaké (EP) vlastnosti společně s dobrou tepelnou stabilitou a schopností ochrany proti korozi. Přirozeně vysoká odolnost proti oxidaci, pomáhá zabraňovat houstnutí oleje a tvorbě úsad, a to i za vysokých teplot. Díky přirozeně vysokému viskozitnímu indexu (VI) základového oleje a nízkému bodu tuhnutí lze tyto oleje použít ve velmi širokém rozsahu provozních teplot.

Použití

Mobil EAL Hydraulic Oil 32 a 46 jsou doporučeny pro použití tam, kde by mohlo dojít k náhodnému úniku hydraulické kapaliny do okolního prostředí nebo kde je třeba předejít nebezpečí znečištění povrchové vody. Oblasti použití zahrnují průmysl, lesnictví a lodní dopravu, zvláště pak použití v mobilních zařízeních. Mezi tyto oblasti a aplikace mohou patřit čističky odpadních vod, vodní nádrže a vodní cesty, přírodní parky, ražba tunelů, stroje pro lesní práce, plovoucí rypadla, plavební komory a jezy, sklizňové stroje, atd. Na lodích mohou aplikace zahrnovat navijáky, systémy pohonných lodních šroubů a palubní strojní zařízení. Mobil EAL Hydraulic Oil 32 a 46 jsou vhodné pro použití v zařízeních pro výrobu elektrické energie a venergetickém průmyslu, zvláště pak v aplikacích pro větrné turbíny. Při manipulaci s oleji řady Mobil EAL Hydraulic Oil je nutné se řídit specifickými doporučeními. I když jsou oleje řady Mobil EAL Hydraulic Oil plně mísitelné s hydraulickými oleji na bázi ropných základů, smícháním se snižuje jejich biologická rozložitelnost. Vždy je doporučeno provést test mísitelnosti. Zbytkové množství ropného oleje by mělo být co nejmenší. Povrchové nátěry zařízení by měly být na bázi dvousložkových epoxidů. Kdykoli je to možné, vyvarujte se kontaktů s kovy jako je zinek a cín. Čisticí účinek těchto kapalin může uvolnit velké množství nečistot, které mohou zkrátit životnost filtru. Obsah vody v oleji během použití by neměl překročit 0,1%. Veškerá vyloučená voda by měla být vypouštěna.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Mobil EAL Hydraulic Oil 32

Mobil EAL Hydraulic Oil 32

Mobil EAL Hydraulic Oil 32 a 46 jsou hydraulické oleje špičkové kvality s vysokou účinností,vyvinuté tak, aby vyhovovaly požadavkům na hydraulické kapaliny šetrné pro životní prostředí.

Ke stažení