Mobil MOBILTEMP 2 Zobrazit větší

Mobil MOBILTEMP 2

Produkt z oficiální distribuce

Mobiltemp 1, 2 a 78 jsou vysoce výkonné mazací tuky na bázi minerálních olejů, u nichž použité zpevňovado na bázi bentonitu (organického jílu) zaručuje vysoký bod skápnutí a vynikající strukturní stabilitu za vysokých teplot.

Více informací

Skladem

3 390 Kč s DPH

2 802 Kč bez DPH

Více informací

Mobiltemp 1, 2 a 78 jsou vysoce výkonné mazací tuky na bázi minerálních olejů, u nichž použité zpevňovado na bázi bentonitu (organického jílu) zaručuje vysoký bod skápnutí a vynikající strukturní stabilitu za vysokých teplot. Tyto tuky byly navrženy speciálně pro mazání pomaluběžných valivých a kluzných ložisek, vystavených vysokým a kolísávým provoznín teplotám. Tuky Mobiltemp jsou založeny na bázi velmi kvalitního minerálního oleje s vysokou viskozitou a jsou přizpůsobené pro nízké ztráty odpařováním; vynikají rovněž odolností proti oxidaci při vysokých
provozních teplotách. Poskytují také vysokou odolnost proti vodě a bezpečnou ochranu proti opotřebení při vysokém zatížení a nízké rychlosti. Mobiltemp 1 a 78 jsou mazací tuky třídy NLGI 1, Mobiltemp 2 je výrobek třídy NLGI 2, Mobiltemp 78 obsahuje rovněž sirník molybdenu pro zvýšení odolnosti proti opotřebení. Tuky Mobiltemp jsou obzvlášť vhodné pro použití ve vysokých teplotách a jsou velmi odolné vůči vodě
a páře. Jsou charakterizovány extrémně stabilní konzistencí při střídání nízkých a vysokých provozních teplot. Dokonce i při vysokém zatížení za těchto podmínek nanastanou žádné významné změny vlastností těchto tuků. Vzhledem k nízké volatilitě základového oleje tyto tuky neztvrdnou ani když jsou vystaveny dlouhodobým vysokým provozním teplotám. Produkty Mobiltemp mají vynikající odolnost proti vodě a jsou schopné dlouhodobého provozu ve vlhkém prostředí, aniž by se tím významně změnila jejich struktura a konzistence. Vzhledem k přísadě sirníku molybdenu je Mobiltemp 78 zvláště vhodný pro mazání posuvných drah s pomalu se pohybujícími nebo rázově namáhanými ložisky.
Pro své prokázané vynikající funkční vlastnosti při vysokých teplotách jsou tuky Mobiltemp ve vyspělém světě preferovány jako produkt pro teplotně náročné aplikace.

Tuky Mobiltemp mají skvělou pověst pro mazání při vysokých teplotách, kdy selhávají běžné tuky na základě konvenčních mýdel. Vynikající ochrana proti opotřebení při vysokých teplotách a prodloužení intervalů mazání znamená méně prostojů v provozu a tím i snižování mimořádných nákladů a nákladů na údržbu.

Použití


Mobiltemp 1 a 2 Mobiltemp jsou doporučovány pro mazání valivých a kluzných ložisek a kluzných prvků, pokud převažují nízké rychlosti za vysokých nebo cyklicky kolísavých teplot. Mobiltemp 78 je doporučen pro podobné aplikace jako Mobiltemp 1. Přídavkem molybdenu sulfidu, je
výrobek vhodný zejména pro mazání posuvných prvků při drobném nebo rázovém namáhání za prodloužených intervalů mazání. Doporučená provozní teplota pro tuky Mobiltemp je v rozmezí od 0 ° C do 170 ° C. Za kontrolovaných provozních podmínek v krátkém časovém horizontu může být ještě vyšší, avšak s příslušnou úpravou intervalů mazání. Uvedené vlastnosti vyniknou zejména při použití u ložisek kol na pecních vozících a v dopravních pásech ve sklářském, textilním nebo hutním průmyslu a v cihelnách. Tyto tuky je výhodné použít všude tam, kde s ohledem na charakter provozu může dojít kdykoliv k náhlému zvýšení teplot.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Mobil MOBILTEMP 2

Mobil MOBILTEMP 2

Mobiltemp 1, 2 a 78 jsou vysoce výkonné mazací tuky na bázi minerálních olejů, u nichž použité zpevňovado na bázi bentonitu (organického jílu) zaručuje vysoký bod skápnutí a vynikající strukturní stabilitu za vysokých teplot.

Ke stažení